Reklama

Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 47/2018

Opublikowano: 19 listopada 2018 22:58
Autor: Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W mieleckim szpitalu prawdopodobnie dojdzie do likwidacji stacji łóżek. Czyszczeniem łóżek szpitalnych ma zająć się firma zewnętrzna. To szokująca informacja szczególnie dla pracowników, którzy zajmowali się dezynfekcją. Co się teraz z nimi stanie?

Reklama

Pobili ich i grozili im śmiercią
Agresywni i pijani mężczyźni zaatakowali, pobili i grozili śmiercią dwóm 18-latkom. Zaraz po zdarzeniu oprawcy zostali zatrzymani przez policjantów. Obaj nie przyznają się do zarzucanych im czynów.

Pierwsze rozstrzygnięcia
Znamy pierwsze ważne nazwiska na mieleckiej scenie politycznej. Na inauguracyjnej miejskiej sesji ślubowanie złożył prezydent Mielca Jacek Wiśniewski. Przewodniczącym rady został Bogdan Bieniek, a jego zastępcami Fryderyk Kapinos, Zbigniew Rzeźnik i Grzegorz Ziomek.

Nowy starosta i nowe otwarcie
Stanisław Lonczak starostą powiatu mieleckiego. Znamy też nazwiska innych ważnych osób, mających wpływ na realny kształt władzy w powiecie.

Wielka niewiadoma
Niektórzy się cieszą, niektórzy z bólem serca przyjęli wiadomość o zmianie władzy w powiecie i utracie stanowiska starosty przez Zbigniewa Tymułę. Co stanie się z planami odchodzącej władzy? Czy następcy będą je kontynuować?

Mielecki akcent w aferze
Jak ujawniły w ubiegły wtorek ogólnopolskie media, Marek Chrzanowski, urodzony w Mielcu, były już przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego, miał zaoferować przychylność dla Getin Noble Banku w zamian za 40 mln złotych.

Gotowi na ekstraklasę... choćby od jutra!
Ostatnie bardzo dobre wyniki piłkarzy PGE Stali Mielec na nowo rozbudziły wśród kibiców nadzieje na awans do ekstraklasy. Nie wiemy, czy drużyna jest to gotowa, ale gotowy na pewno jest Stadion Miejski.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -1

    Rodem z WSK

    Pożyjom, uwidim. a propos - to całkowity powrót do lat 70- tych w mieście Mielcu, czyli zagłosowali byli pracownicy WSK.