Reklama

Reklama

Starostwo czynne w sobotę

Opublikowano: 8 sierpnia 2019 13:32
Autor: BW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W najbliższą sobotę 10 sierpnia Starostwo Powiatowe w Mielcu będzie czynne. Sprawdź w jakich godzinach będzie można załatwić sprawę.

Reklama

W związku z zbliżającym się długim weekendem, Starostwo Powiatowe w Mielcu będzie czynne w najbliższą sobotę w godzinach 7.30-13.30. Piątek (16 sierpnia br.) będzie w starostwie dniem wolnym od pracy.

Wskazane zmiany dotyczą zarówno siedziby starostwa zlokalizowanej przy ul. Wyspiańskiego 6, jak również Wydziału Komunikacji działającego przy ul. Sękowskiego 2B. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.