Reklama

Reklama

Są chętni na kierowanie mieleckim szpitalem

Opublikowano: 29 marca 2019 12:35
Autor: A. Łysoń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Już wiemy ile osób zgłosiło się do konkursu na dyrektora mieleckiego szpitala.

Reklama

 Do konkursu na stanowisko dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. E. Biernackiego w Mielcu swoje oferty złożyło czterech kandydatów.  

Kandydaci dokumenty aplikacyjne mogli składać do 28 marca, do godziny 13.00.

- W poniedziałek o godzinie 11:00 zbiera się komisja i przystąpi do oceny formalnej tych ofert i potem poprosi  kandydatów, jeżeli oczywiście ich dokumenty będą kompletne na rozmowy kwalifikacyjne, na których kandydaci przedstawią program naprawczy mieleckiego szpitala i wizję jego funkcjonowania – informuje Stanisław Lonczak, starosta powiatu mieleckiego.

- Jeżeli wszystko dobrze się potoczy i będzie taki kandydat, który uzyska akceptację większości członków komisji, to być może będzie już rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek – deklaruje starosta.

Gdy tak się stanie, władze starostwa na krótkim briefingu prasowym poinformują lokalne media o wynikach konkursu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.