Reklama

Reklama

Rozpoczął się remont!

Opublikowano: 13 października 2016 05:02
Autor: mp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Podstarzała i zaniedbana przychodnia w Przecławiu wreszcie doczekała się remontu. Prace w obrębie budynku rozpoczęły się końcem września i potrwają jeszcze kilka tygodni.

Reklama

Remontu budynku podjęło się starostwo powiatowe, będące zarządcą przychodni. Część kwoty potrzebnej do zrealizowania inwestycji, liczącej łącznie ponad 286 tys. złotych, powiat otrzymał z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. - To właśnie dzięki tej dotacji będziemy mogli poprawić wreszcie funkcjonalność oraz wizerunek tego obiektu – mówi krótko starosta Zbigniew Tymuła.

Ośrodek zdrowia czekać będzie m.in. docieplenie ścian i stropu, wymiana instalacji gazowej, przebudowa kotłowni, a także wykonanie i montaż instalacji odgromowej budynku. Niewątpliwie, na nowy wygląd budynku wpłynie również planowany remont zewnętrznych schodów oraz wymiana okien i drzwi.

Planowane zakończenie prac przypaść ma najpóźniej na koniec października. Co szczególnie istotne dla pacjentów, ośrodek zdrowia, pomimo przeprowadzanego w nim remontu, pracuje w swoim dotychczasowym trybie.

Więcej w 41 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.