Reklama

Reklama

Remont chodnika za 100 tysięcy złotych

Opublikowano: 18 września 2020 12:27
Autor: JT

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Rozpoczął się remont chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 985 w Gminie Padew Narodowa. Wartość prac to około 100.000 zł.

Reklama

Zadanie to realizuje Zarząd Dróg Wojewódzkich, a Gmina Padew Narodowa dofinansowuje tę  inwestycję w  50 procentach wartości zadania w ramach pomocy dla województwa.

CZYTAJ TAKŻE>>>Nauczyciele z mieleckiej szkoły na kwarantannie

Zadanie to jest kontynuacją rewitalizacji ciągów pieszych przy drodze wojewódzkiej w Gminie Padew Narodowa. Gmina w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie planuje budowę nowych ciągów pieszych poprawiających bezpieczeństwo mieszkańców.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 miesiące temu | ocena +0 / -0

    toto

    Gminy placa polowe za mienie PZDW.....wstyd dla p Tymuly iKaminskiego