Reklama

Reklama

Punkt NFZ w Mielcu zamknięty

Opublikowano: 22 października 2020 08:01
Autor: JT

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Jeden z naszych Czytelników próbował załatwić sprawę medyczną w Punkcie Obsługi Klientów Narodowego Funduszu Zdrowia w Mielcu, znajdującym się przy ul. M.Skłodowskiej -Curie 10. Zastał jednak zamknięte drzwi.

Reklama

Jak sprawdziliśmy na stronie Oddziału NFZ w Rzeszowie punkt ten od poniedziałku 19 października jest zamknięty, wprowadzono ograniczenia w bezpośredniej obsłudze klientów.
CZYTAJ TAKŻE:Robimy najmniej testów. Mamy najgorsze wyniki

Jak zaznaczono dalej w komunikacie obsługa może dotyczyć tylko pilnych zleceń na wyroby medyczne, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu 17 583 08 63. Można także kontaktować się emailowy pod adresem:  [email protected]

 Oddział NFZ Rzeszów zachęca ponadto  do korzystania z Telefonicznej Infolinii Pacjenta 800 190 590.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.