Reklama

Reklama

Pułapka na letnim kąpielisku! Jest ślisko

Opublikowano: 7 sierpnia 2019 20:00
Autor: MW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Letnie kąpielisko przy MOSiR-ze cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Mielca. Stanowi miejsce rozrywki dla młodszych i starszych.

Reklama

Czy jest tu jednak do końca bezpiecznie? Nasza Czytelniczka ma inne zdanie na ten temat. Jak nam donosi, niecka, przez którą trzeba przejść, by wejść do basenu,- zwana nogomyjką - jest koszmarnie śliska.

- Choć jestem dorosła, to jest tu tak ślisko, że boję się przez nią przechodzić - informuje nas Czytelniczka. - A co dopiero małe dzieci! Tylko podczas jednego pobytu na basenie widziałam, jak dziecko przewróciło się i uderzyło w głowę, a dorosły - w nogę. .  Nie wiem, czy to wina niecki, zbudowanej z jakichś śliskich materiałów, czy się tak dzieje pod wpływem wody, A wystarczyłoby położyć jaką matę, żeby było  bezpieczniej...

A gdzie jak gdzie, ale w miejscu tak ochoczo uczęszczanym przez dzieci, kwestia bezpieczeństwa powinna być najwyższym priorytetem.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.