Reklama

Reklama

Policjanci pomagali. Zabrali też swoje rodziny

Opublikowano: 26 grudnia 2019 10:48
Autor: MW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Już po raz kolejny mieleccy policjanci wsparli Zimowy Bieg Charytatywny. To jego czwarta edycja, a celem było zebranie pieniędzy dla dzieci z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. W inicjatywie, z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, wzięli udział nie tylko policjanci, ale także ich rodziny.

Reklama

 Funkcjonariusze, aby wesprzeć inicjatywę pomocy dzieciom z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu, zebrali drużynę złożoną nie tylko z policjantów, ale także ich rodzin. Dorośli wystartowali w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów, natomiast dzieci na specjalnie przygotowanej dla nich trasie o długości 200 m.

Pomimo trudnej trasy biegu, wyznaczonej przez mielecką parę biegaczy ekstremalnych - Magdalenę Łączak i Pawła Dybek, szczytny cel i pomocowy charakter imprezy zmobilizowały policjantów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.