Reklama

Reklama

Podkarpackie.Montował w bankomatach urządzenia do zatrzymywania kart

Opublikowano: 22 listopada 2020 07:52
Autor: KM/JT

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Pewien sprytny złodziej wymyślił sposób na łatwe zdobycie pieniędzy. Przechwytywał karty płatnicze i kody do nich, a potem wypłacał z nich pieniądze.

Reklama

Pomysł tego złodzieja polegał na tym, że   montował w bankomatach urządzenie zatrzymujące karty, a także kamerę rejestrującą kod PIN.Następnie posługując się kradzioną kartą wypłacał znajdujące się na niej środki i płacił za zakupy.

Okradzione w ten sposób osoby zawiadomiły policję. Podjęte przez policjantów wydziału kryminalnego działania doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Okazał się nim ...
CZYTAJ WIĘCEJ>>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.