Reklama

Reklama

Płonący grób gasili strażacy!

Opublikowano: 31 marca 2020 23:49
Autor: K. Radoń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Strażacy czasem są kierowani do nietypowych akcji ratowniczych lub gaśniczych. Tak było wczoraj (31 marca) po godzinie 23.00. Strażacy gasili płonący grobowiec na cmentarzu.

Reklama

Nietypowe zgłoszenie otrzymali po godz. 23.00 strażacy z OSP Radomyśl Wielki. Na cmentarzu parafialnym w Radomyślu zapaliły się wieńce i kwiaty na jednym z grobów. 

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru na grobie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.