Reklama

Reklama

Piękny gest druhów z OSP. Pomagają też w walce z koronawirusem

Opublikowano: 25 marca 2020 14:23
Autor: MW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Strażacy-ochotnicy z OSP Wola Mielecka pokazują, że druhowie działają nie tylko w obliczu zagrożenia ogniem czy wodą. Włączyli się w pomoc mieleckiemu pogotowiu, oferują też wsparcie dla mieszkańców swojej wsi.

Reklama

- W związku z epidemią koronawirusa Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Mieleckiej zaoferowała nam pomoc! Obecnie jest prowadzona zbiórka, ale gdyby nastała potrzeba "pomocy ludzkiej ręki" czy to w transporcie bądź innej formie, to Druhowie, wśród których jest trzech ratowników KPP, są gotowi! Dziękujemy - poinformowało mieleckie pogotowie. 

Ale to niejedyna akcja pomocowa prowadzona przez OSP Wola Mielecka.

W obliczu zagrożenia koronawirusem, a także zaleceń do pozostania w domach, OSP Wola Mielecka oferuje pomoc w dokonaniu zakupów i ich dowozu do domu najbardziej potrzebującym mieszkańcom Woli Mieleckiej, zapewnia dowóz niezbędnych produktów spożywczych, leków oraz chemii do domu..
Osoby potrzebujące pomocy mogą zgłaszać się telefonicznie na podane numery telefonów.

  • 607 296 159 - druh Adrian
  • 733 305 998 - druh Paweł
  • 793 563 579 - druh Andrzej
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.