Reklama

Reklama

Mielczanie uczestniczyli w Narodowym Czytaniu

Opublikowano: 8 września 2019 10:51
Autor: SzB.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Środowisko mieleckich samorządowców, bibliotekarze, przyjaciele biblioteki uczestniczyli już 8 raz w akcji społecznej "Narodowe Czytanie", która co roku organizuje Para Prezydencka. W tym roku w całym kraju czytano nowele.

Reklama

W Mielcu czytano wybrane fragmenty "Katarynki" - Bolesława Prusa, "Dobrej Pani" - Elizy Orzeszkowej oraz "Orki" Władysława Reymonta. Pomiędzy czytaniem wystąpili muzycy z Kapeli Ludowej "Rzeszowiacy" oraz dzieci z Zespołu "Kameleon" pod kierownictwem Jolanty Dudzik. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.