Reklama

Reklama

Mężczyzna w szoku. Policjani szukali go wśród kukurydzy

Opublikowano: 9 października 2019 14:56
Autor: MW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Policjanci z Jarosławia pomogli mężczyźnie, który z obrażeniami głowy biegał po ulicy w Makowisku. Osłabionego i zziębniętego mężczyznę znaleźli na polu kukurydzy.

Reklama

Wczoraj po godz. 19  dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w rejonie stacji paliw w Makowisku, mężczyzna z obrażeniami głowy biega po jezdni i najprawdopodobniej jest w szoku. Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego natychmiast pojechali we wskazane miejsce.

Z relacji świadków wynikało, że zdezorientowany mężczyzna biegał po ulicy i miał obrażenia głowy. Policjanci ustalili, że wbiegł on na pole, na którym rosła kukurydza. Mundurowi sprawdzili teren i odnaleźli leżącego na ziemi półprzytomnego mężczyznę. Posiadał widoczne obrażenia głowy i był wyziębiony. Udzielili mu pomocy i wezwali pogotowie. 

53-letni mieszkaniec Jarosławia został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę specjalistów.  

Policjanci ustalają w jakich okolicznościach mężczyzna doznał obrażeń ciała.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.