Reklama

Reklama

Magistrat chce rozmawiać o przyszłości parku leśnego! Spotkanie dzisiaj!

Opublikowano: 10 grudnia 2019 15:38
Autor: SzB

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Mielecki magistrat w odpowiedzi na liczne pytania dotyczące planowanej rewitalizacji parku leśnego w Mielcu - organizuje dzisiaj spotkanie otwarte w sali Rady Miasta. Będzie można zapytać m. in. dlaczego w planie rewitalizacji znalazła się inicjatywa wycięcia ponad 1000 drzew.

Reklama

 - Chcesz dowiedzieć się jaki jest stan drzew w Parku Leśnym pomiędzy ulicami Kazimierza Wielkiego, Wolności oraz Żeromskiego? Zastanawiasz nad przyszłością parku? Chcesz poznać wszystkie aspekty planowanej rewitalizacji? - czytamy w komunikacie miasta. 

Na te i inne pytania, odpowiedzą dendrolog Wojciech Bobek oraz leśnik Wojciech Cieślik. Obecni będą też przedstawiciele władz miasta. 

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia 2019 roku o godzinie 17.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Mielcu, przy ul. Żeromskiego 26, w sali im. Jana Pawła II (parter).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.