Reklama

Reklama

Ksiądz nie musi liczyć wiernych w kościele!

Opublikowano: 20 października 2020 12:35
Autor: RB/ opr. GL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Przełomowy wyrok. Sąd Rejonowy w Leżajski uniewinnił Franciszka P. (proboszcza parafii), który podczas wiosennego lockdownu przeprowadził msze z za dużą ilością wiernych w świątyni.

Reklama

Podczas majowej mszy do kościoła w Tarnogórze (powiat leżajski) weszli policjanci i policzyli wiernych.

Okazało się, że podczas nabożeństwa w świątyni przebywało znacznie więcej osób niż dopuszczały ówczesne obostrzenia (maksymalnie 50 osób) związane z pandemią koronawirusa. Wadliwie skonstruowane prawo nie pozwala na karę dla duchownego...

CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    zm

    To wlasciciel kina nie musi liczyc,wlasciciel sklepu tez nie musi liczyc....o co tu chodzi??? To kto ma obowiazek liczyc i przestrzegac zasad??? A moze nie ma zadnej pandemii???