Reklama

Reklama

Kolej wraca do Mielca. Już od 1 września ruszą pociągi

Opublikowano: 26 sierpnia 2020 12:40
Autor: MW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Od wtorku 1 września do Mielca wróci kolej! W pierwszej kolejności nastąpi wznowienie ruchu kolejowego na odcinku linii nr 25 na szlaku Mielec – Kochanówka Pustków.

Reklama

O wznowieniu ruchu kolejowego na linii nr 25 poinformował Krzysztof Leszkowicz, Naczelnik Działu Eksploatacji i Infrastruktury Pasażerskiej - Zakład Linii Kolejowych w Rzeszowie.

Będzie to ruch pociągów towarowych. Choć intensywność tego ruchu na razie nie będzie duża, wszyscy kierowcy korzystający z przejazdów kolejowych na wspomnianym szlaku będą musieli zachować wzmożoną uwagę.

Należy bezwzględnie stosować się do istniejącego oznakowania przejazdów przez tory.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 miesiące temu | ocena +0 / -0

    zoja

    Ciekawe czy zostanie przywrócony "Hetman" ?

  • 3 miesiące temu | ocena +0 / -0

    Goździk27121993

    Bardzo się cieszę, że modernizacja linii kolejowej tak szybko postępuje. Czekamy na remont linii kolejowej Mielec-Padew i oraz odcinka Kochanówka-Dębica oraz powrót połączeń pasażerskich.