Reklama

Reklama

Interwencja Straży Pożarnej przy ul. Drzewieckiego

Opublikowano: 25 maja 2020 21:25
Autor: KR

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W sobotę (23 maja) po godz. 23, dyżurny operacyjny Straży Pożarnej w Mielcu, odebrał zgłoszenie o pożarze kosza na śmieci przy ulicy Drzewieckiego.

Reklama

Mieszkańcy osiedla Drzewieckiego, zauważyli kłęby dymu wydobywające się spod wiaty na odpady, natychmiast zawiadomiona została straż pożarna. Kilka minut później na miejscu zdarzenia pojawił się zastęp straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Mielcu. Strażacy zlokalizowali i ugasili źródło ognia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.