Reklama

Reklama

Geometryczne malarstwo Marcina Lubery w Galerii ESCEK w Mielcu

Opublikowano: 7 września 2019 12:17
Autor: SzB. / fot. K. Radoń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Marcin Lubera pochodzi z Kolbuszowej. Jest absolwentem Instytutu Stuk Pięknych Uniwersytety Jana Kochanowskiego w Kielcach. W Mielcu zaprezentował cykl obrazów pod wspólnym tytułem "paradoks przestrzeni".

Reklama

Marcin Lubera zajmuje się malarstwem, rzeźba i instalacją artystyczną. W swojej sztuce zajmuje się przede wszystkim poszukiwaniem harmonii, przestrzeni. Jego malarstwo można zaliczać do sztuki współczesnej, gdzie korzysta przede wszystkim z kształtów, kolorów i symboli. Obrazy Marcina Lubery można oglądać w miejskiej galerii ESCEK do 29 września. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.