Reklama

Reklama

Fałszywe alarmowe SMSy trafiły do mieszkańców regionu!

Opublikowano: 27 listopada 2018 22:10
Autor: Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Jak informuje Rządowe Centrum Bezpieczeństwa - to nie RCB wysłało smsy z alertem dotyczącym zgłaszaniem się mężczyzn do urzędów gmin. Takie wiadomości trafiły wczoraj do dużej grupy mieszkańców wschodniej części naszego kraju.

Reklama

W fałszywym smsie była wiadomość, że mężczyźni mają się zgłosić dziś do swojego urzędu gminy. Na Podkarpaciu takie smsy otrzymali min. mieszkańcy gminy Dukla.  

Jak informuje Rząd sprawą fałszywych smsów zajmie się Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Policja. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.