Reklama

Reklama

Dorota z Mielca nominowana do prestiżowej nagrody!

Opublikowano: 19 października 2020 12:29
Autor: MW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Dorota Bator pochodząca z Mielca została nominowana do nagrody "Warto"! To wyróżnienie przyznawane młodym, zdolnym twórcom w pięciu dziedzinach sztuki.

Reklama

Nagrodami WARTO "Gazeta Wyborcza Wrocław" wyróżnia młodych, zdolnych twórców w pięciu dziedzinach – film, literatura, muzyka, sztuki wizualne i teatr.

Dorota Bator została nominowana za reżyserię, scenariusz i zdjęcia do  "W zgodzie," krótkometrażowego filmu dokumentalnego. 

Dorota jest studentka V roku reżyserii na wydziale lalkarskim wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie i absolwentką rocznego Kursu w Wajda School&Studio w Warszawie. 

Etiuda dokumentalna "W zgodzie" jest jej debiutem. 

O czym jest film? W niewielkiej wsi na skraju lasu stoi zielony domek. W  domku mieszka babcia i dziadek. Na co dzień obydwoje opiekują się swoim gospodarstwem, którego sercem jest kolorowa pasieka. Pasieka leży nie tylko w sercu gospodarstwa, ale i w sercu dziadka. Wraz z nadchodzącą zimą ich życie zupełnie się zmienia.  Film "W zgodzie" pokazuje, coraz rzadziej spotykany we współczesnym świecie, rytm życia ludzi będących w harmonii z naturą. Obserwacja bohaterów filmu skłania do refleksji nad relacją człowieka z przyrodą.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Bogusia

    Gratulacje :)