Reklama

Reklama

Czy na basenie będzie bezpieczniej? Nowe kamery już działają

Opublikowano: 11 marca 2020 08:04
Autor: MW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Cztery dodatkowe kamery pojawiły się w ostatnim czasie na Pływalni Rekreacyjnej „Smoczka” w Mielcu. Wymieniony został także dotychczasowy monitoring. Cel jest jeden – poprawa bezpieczeństwa osób korzystających z basenu.

Reklama

W ramach modernizacji wymienionych zostało sześć kamer, dokupiono natomiast cztery kolejne, a także rejestrator do ich obsługi. Dzięki nowemu zakupowi, monitoringiem objęty został, między innymi, hol główny oraz korytarz przed szatniami. Wszystkie kamery oferują obraz w jakości HD.

Kamery monitoringu na pływalni wykorzystywane są przede wszystkim, w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom basenu, ale ich zadaniem ma być także zapobieganie przestępczości, w tym kradzieżom oraz zwrócenie szczególnej uwagi na porządek panujący w obiekcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 9 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Gienek

    Proszę pisać prawdę. Kamery zostały zainstalowane w celu wykrycia delikwentów którzy ze***ą się do basenu (INCYDENT KAŁOWY). Ale bardzo dobrze,popieram.