Reklama

Reklama

Bieszczadzkie mogiły - nostalgiczne ślady dawnego życia

Opublikowano: 31 października 2020 12:31
Autor: SAGA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Kiedyś wsie tętniące życiem, po których jedynym śladem są cmentarze, cerkwiska i dzikie sady. Zarośnięte mogiły i majestatyczne krzyże to niemi świadkowie wskazujący miejsce spoczynku tych, którzy tu żyli i mieszkali.

Reklama

W wielu miejscach była to ziemia przesiąknięta krwią i łzami. Krwią, bo historia Bieszczadów, szczególnie w pierwszej połowie XX wieku była okrutna i tragiczna dla mieszkańców tego, jakże pięknego zakątka Polski.

ZOBACZ GALERIĘ FOTO >>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.