Mielec: Na ul. Królowej Jadwigi ruszył remont

  • 13.02.2020, 11:01
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Mielec: Na ul. Królowej Jadwigi ruszył remont
Rozpoczęła się rozbudowa ulicy Królowej Jadwigi i budowa ulicy Św. Anny. To jedna z największych inwestycji drogowych w Mielcu w 2020 roku. Ulica Królowej Jadwigi jest jedynym dojazdem z miasta do cmentarza komunalnego.

Z kolei ulica Świętej Anny to jedna z ulic dojazdowych do ul. Królowej Jadwigi. Tam mieszkańcy tej ulicy przygotowali całą dokumentację i przekazali ulicę na własność miejską z intencją wyremontowania ulicy. 

Inwestycja obejmuje przebudowę dwóch ulic na osiedlu Smoczka. Pierwszą jest przebudowa ulica Królowej Jadwigi wiodącej na mielecki Cmentarz Komunalny, a drugą – budowa ulicy Świętej Anny, która jest ulicą boczną od ulicy Królowej Jadwigi. Łączny koszt inwestycji to 5 034 610,00 zł brutto. Uzyskane dofinansowanie ze środków Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach programu Fundusz Dróg Samorządowych – drogi gminne i powiatowe wynosi 3 215 443,00 zł. Planowany termin zakończenia realizacji tej inwestycji, to wrzesień 2020

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe