Seniorzy przygotowali artystyczny dzień chorych [FOTO, VIDEO]

  • 12.02.2020, 14:54 (aktualizacja 23.02.2020, 17:58)
  • SzB | fot. K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Seniorzy przygotowali artystyczny dzień chorych [FOTO, VIDEO] fot. KR To była pierwsza edycja "Artystycznego Dnia Chorych"
Środowisko senioralne w Mielcu postanowiło niekonwencjonalnie spędzić - światowy dzień chorych - czyli 11 lutego. Na scenie Zespołu Szkół Technicznych wystąpiły artystyczne grupy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Była to pierwsza tego typu inicjatywa, która zaangażowała wielu seniorów i była dedykowana osobom chorym.

Na scenie Zespołu Szkół Technicznych zaprezentowały się zespołu artystycznych UTW: zespół taneczny "Gracja", chór Echo, grupa kabaretowa "Senior-Show", Anna Paprocka, Ewa Siembida, Natalia Tabor i Czesław Bury, a także gościnnie wystąpiła Yessica Motyl. Na koncercie pojawiło się kilkset osób, a także przedstawiciele Urzędu Miejskiego (Agata Ćwięka, naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych);.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

SzB | fot. K. Radoń

Zdjęcia (42)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe