Rozmowy z Korso - Piotr Wyzga

  • 10.02.2020, 20:16 (aktualizacja 10.02.2020, 22:37)
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Rozmowy z Korso - Piotr Wyzga Piotr Wyzga, prezes Mieleckiego Towarzystwa Muzycznego
Mielec może się chwalić tym, że ma profesjonalny skład orkiestry symfonicznej. Formacja cieszy się ogromną popularnością. Bilety na koncerty są wyprzedawane na długo przed premierą. Zespół ma ponad 20-letnią historię. Dziś Mielecka Orkiestra Symfoniczna to skład ponad 40 muzyków, który prezentują dla mieszkańców serię kilku koncertów w ciągu sezonu artystycznego.

Rozmawiamy z Piotrem Wyzgą, prezesem Mieleckiego Towarzystwa Muzycznego, które odpowiedzialne jest za organizację mieleckiej orkiestry. W odcinku występują muzycy z Orkiestry.

ZOBACZ VIDEO

 

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe