Starosta przyznał nagrody

  • 05.11.2016, 05:01 (aktualizacja 06.11.2016, 22:26)

Podziel się:

Oceń:

Starosta przyznał nagrody Starostwo Powiatowe w Mielcu
Niedawno obchodzony Dzień Edukacji Narodowej stał się okazją do wręczenia nauczycielom nagród, przyznanych przez starostę powiatu mieleckiego.

Uroczystość miała miejsce 18 października i rozpoczęła się koncertem uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza w Mielcu. Na scenie zaprezentowali się: Aleksandra Skowron – wokalistka przy akompaniamencie Sławomira Kuska, a także kwintet akordeonowy pod kierunkiem Zdzisława Szymczyka.

Po koncercie nastąpiło wręczenie nagród, które w tym roku otrzymali: Joanna Dul-Wolanin, Jolanta Erazmus, Jolanta Gałkowska, Iwona Kopera, Anna Kozioł, Lucyna Maryniak, Lidia Sasor, Józef Czerwiec i Roman Gruszecki.

Więcej w 44 numerze Korso


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ton
Ton 06.11.2016, 13:08
No straceńcy nie ma wam czego zazdrościć. Moja żona pracuje w oświacie. Obyś cudze dzieci uczył... i umiał wytłumaczyć co zrobiłeś dla ucznia jeśli on się niczego nie nauczył.

Pozostałe