Znani muzycy z Podkarpacia. Wiedziałeś, że się tutaj urodzili? [TOP23]

  • 03.02.2020, 15:16
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Znani muzycy z Podkarpacia. Wiedziałeś, że się tutaj urodzili? [TOP23] Fot. Archiwum Korso/ Wikipedia/ Facebook/ decapitatedband.net/ resovienses.org Ci muzycy urodzili się na Podkarpaciu. Wiedziałeś o tym?
Słuchasz ich w radiu, chodzisz na ich koncerty, widziałeś ich w telewizji czy w Internecie, ale czy wiesz, że urodzili się właśnie na Podkarpaciu?

1. Pectus - zespół powstał wiosną 2005 roku w Rzeszowie. Obecnie tworzy go czterech braci Szczepanik – Tomek, Mateusz, Maciej i Marek. W 2019 roku wydali płytę "Kobiety / Wojciech Młynarski". Do jej wydania skomponowali muzykę do tekstów Wojciecha Młynarskiego.

2. Sara Girgis - 23-letnia Polko-Greczynko-Egipcjanka, choć całe swoje dzieciństwo spędziła w Mielcu. Na szerokie wody wypłynęła w 2015 roku dzięki udziałowi w "The Voice of Poland" i wsparciu Edyty Górniak. Aktywnie działa na Instagramie, budzi spore zainteresowanie portali plotkarskich. Ma w planach wydać własną płytę.

3. Justyna(...) 
  ZOBACZ POZOSTAŁYCH 21 MUZYKÓW >>  

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe