Nowe ogrzewanie w „elektryku”

  • 05.11.2016, 05:00 (aktualizacja 06.11.2016, 22:30)

Podziel się:

Oceń:

Nowe ogrzewanie w „elektryku” Starostwo Powiatowe w Mielcu
W budynkach należących do Zespołu Szkół im. prof. Groszkowskiego w Mielcu dokonano wymiany źródła ciepła.

Starą, dotychczas używaną kotłownię węglową zastąpiono ciepłem z sieci miejskiej, montując w obiektach dwufunkcyjny węzeł cieplny oraz przyłączając instalację do sieci MPEC. Węzeł cieplny został wyposażony w wymiennik ciepła, filtroodmulnik, naczynia wzbiorcze, pompy obiegowe, automatykę oraz inne niezbędne urządzenia do jego funkcjonowania. 

Realizatorem inwestycji było starostwo powiatowe. Koszt inwestycji to 121.934,88 zł - w tym dofinansowanie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Rzeszowie w postaci dotacji 60.000 zł. Prace wykonała firma SKORUT Systemy Solarne Sp. z o.o.

Więcej w 44 numerze Korso


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe