Dwie kolizje w godzinie szczytu

  • 31.01.2020, 13:20
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Dwie kolizje w godzinie szczytu fot. Grupa FB "Uwaga Policja Mielec" Wczoraj niektórzy z nas musieli wracać do domów w dużym korku.
Wczoraj (30 stycznia) przed godziną 15:00 doszło do dwóch zdarzeń drogowych na terenie naszego miasta.

Koło godziny 15:00 ruch drogowy w naszym mieście bardzo szybko wzrasta. Wielu z nas o tej godzinie kończy swoja pracę i rozpoczyna powrót do domu. 

Nieszczęśliwie wczoraj koło godziny 14:30 wydarzyły się dwa zdarzenia drogowe, w tym jedno znacznie utrudniało poruszanie się samochodów. 

Przy basenie, na ul. Powstańców Warszawy zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu pracowały służby ratunkowe, jednak korków nie dało się uniknąć. Sznur pojazdów ciągnął się, aż do Merkury Market.

Kolejna kolizja zdarzyła się w tym samym czasie na Al. Kwiatkowskiego. Tu ruch samochodów odbywał się bez problemów.

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe