Ferie z historią już za nami

  • 30.01.2020, 13:04
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Ferie z historią już za nami fot. Muzeum Regionalne SCK w Mielcu Dzieci bardzo chętnie współpracowały ze starszymi uczestnikami spotkania.
W miniony piątek zakończyły się ferie w Muzeum Regionalnym SCK w Mielcu. Warsztaty były niezmiernie ciekawe i angażujące dzieci. Prowadząca Anna Woźniak dała z siebie wszystko, aby uczestnicy nie nudzili się nawet przez chwilę.

Podczas zajęć starsza generacja uczestników podzieliła się swoimi wspomnieniami z dawnych lat, co okazało się świetnym punktem wyjścia do dyskusji nad historią naszego miasta.

Efektem kilkugodzinnych warsztatów były niezwykle kreatywne i efektywne prace.

BW

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe