Ferie z SCK? Dużo zabawy i nowe umiejętności [FOTO]

  • 29.01.2020, 11:09
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Ferie z SCK? Dużo zabawy i nowe umiejętności [FOTO] fot. MR Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne, gdzie dzieci mogły zapoznać się z niezwykle interesującą techniką grafiki warsztatowej.
Feryjne propozycje Domu Kultury SCK spotkały się z dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Młodzi mielczanie skorzystali z zajęć zimowej akademii, w tym z zajęć tanecznych, teatralnych i plastycznych.

Oprócz tego „wyszkoliliśmy” kilkudziesięciu pilotów, którzy swoje umiejętności zdobywali na symulatorze lotów statków powietrznych, a ponad stu młodych mielczan zbliżyło się do gwiazd dzięki Mobilnemu Planetarium, które umożliwiło kosmiczny wirtualny spacer.

Plastyczne umiejętności dzieci mogły także podszkolić podczas warsztatów tworzenia scenografii i grafiki. Zaproponowaliśmy także wystawę ilustracji do dzieł Stanisława Moniuszki, na wernisaż której przybyło kilkadziesiąt dzieci z mieleckich przedszkoli.

Nie mogło zabraknąć teatrzyku i spektaklu dla dzieci. W tym roku Teatr Maska przyjechał do nas ze sztuką „Wystarczy być”. Koniec ferii zwieńczył bal, na którym w piątkowe przedpołudnie bawiło się kilkadziesiąt dzieci. Propozycje Domu Kultury SCK nie były jedynymi.

Także Kino „Galaktyka”, Filia DK SCK „Kulturnik”, a także Muzeum Regionalne SCK i Miejska Biblioteka Publiczna SCK zgromadziły sporą grupę odbiorców dla swoich propozycji w czasie zimowych ferii. 

SzB

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe