To była prawdziwa gala operetkowa [FOTO]

  • 29.01.2020, 10:25
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

To była prawdziwa gala operetkowa [FOTO] fot. MR Podczas koncertu można było wysłuchać,
Dom Kultury SCK w Mielcu w ostatnią niedzielę 26 stycznia zorganizował muzyczną galę karnawałowo-operetkową. Już tradycyjnie ten koncert co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Jedna z propozycji karnawałowych Domu Kultury SCK w Mielcu cieszy się od lat niezwykłą popularnością. Jest to „Wieczór z operetką, musicalem i humorem”. W tym roku mielecka publiczność miała okazję zobaczyć i posłuchać czołowych artystów polskich scen muzycznych.

Tym razem gwiazdami wieczoru były: Renata Drozd i Małgorzata Długosz – sopran, Magdalena Idzik – mezzosopran, Adam Zdunikowski i  Hubert Stolarski – tenor oraz Kamil Pękala – baryton.

Kolejne arie operetkowe i musicalowe z humorem zapowiadał Artur Jaroń, a muzyczną oprawę dla wokalistów tworzył znakomity zespół Strauss Ensemble. Obok tytułowej muzyki operetkowej, musicalowej i humoru, była też wytworna elegancja. Mielecka publiczność jak zwykle reagowała owacyjnie na kolejne odsłony muzycznego wieczoru. Koncert odbył się 26 stycznia w sali widowiskowej Domu Kultury SCK. 
 

SzB

Zdjęcia (9)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe