Nie możesz pójść do biblioteki? Wypożycz książkę przez telefon

  • 29.01.2020, 11:09
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Nie możesz pójść do biblioteki? Wypożycz książkę przez telefon Fot. Miejska Biblioteka Publiczna SCK Kto nie może pójść do biblioteki, może zamówić książkę do domu.
W Miejskiej Bibliotece Publicznej dostępna jest ciekawa usługa - "Książka na telefon".

Z tej usługi mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Mielca, którzy ze względu na stan zdrowia, wiek, stopień niepełnosprawności – mają trudności z korzystaniem z tradycyjnego wypożyczania naszych zbiorów bibliotecznych.

Książkę (oraz inne zbiory) można zamówić telefonicznie (17 787 49 13) lub drogą elektroniczną ([email protected]) – do piątku, do godz. 19.00. 

Zbiory będą dostarczane do domów Czytelników wyłącznie przez pracowników Biblioteki – w ostatni wtorek miesiąca, w godzinach 10.00-14.00.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe