Ruszył cykl zajęć w Pałacyku Oborskich

  • 04.11.2016, 05:00 (aktualizacja 04.11.2016, 06:23)
  • Opr. SzB

Podziel się:

Oceń:

Ruszył cykl zajęć w Pałacyku Oborskich Muzeum Regionalne w Mielcu
Od października w Muzeum Regionalnym w Mielcu, w Pałacyku Oborskich, odbywają się zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych (klasy 1-3), w całkiem nowej, oryginalnej formie. Dzieci uczestniczą w warsztatach podzielonych na dwie części: teoretyczną, z oglądaniem zdjęć i filmów, oraz plastyczną.

Tematem październikowych zajęć jest gryf, związany z historią Mielca. Dzieci słuchają opowieści o mitycznym stworzeniu, oglądają ilustracje. Starają się odkryć, do jakich zwierząt jest podobny, czym się żywi i gdzie mieszka.

Miss Mielca 2017

Nie brakuje niespodzianek, jako oglądanie fragmentów filmów,  w których występują różne mityczne zwierzęta. Dzieciom szczególnie podoba się szukanie gryfików ukrytych w muzealnych zakamarkach, układanie puzzli i kolorowanie gryfów. Swoje prace zawsze zabierają ze sobą do szkoły lub przedszkola. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem.

Więcej w 44 numerze Korso

Opr. SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe