Ferie w Gminie Mielec minęły na wielu atrakcjach [FOTO]

  • 28.01.2020, 12:14 (aktualizacja 28.01.2020, 20:03)
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Ferie w Gminie Mielec minęły na wielu atrakcjach [FOTO] SOKiS w Chorzelowie Słowiańska lekcja historii cieszyła się dużym zainteresowaniem.
Ciekawa oferta przygotowana przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec na tegoroczne ferie zimowe sprawiła, że wszystkie zajęcia cieszyły się dużą popularnością.

Przez pierwszy tydzień w Ośrodku Kultury w Chorzelowie oraz Filii w Woli Mieleckiej skorzystać można było z warsztatów tanecznych, na których uczestnicy poznali zagadnienia związane z baletem. Na zajęciach plastycznych, każdy mógł wykonać kolorową torebkę na prezenty oraz papierową śnieżynkę. Z zainteresowaniem dzieci i młodzież wzięły udział w słowiańskiej lekcji historii oraz warsztatach garncarskich, na których powstały gliniane kubki oraz figurki. W ramach ferii zorganizowano również wycieczki do kina na film  pt. „Urwis” oraz wrotkarni, gdzie wspólnie z animatorami odbyły się zmagania sportowe. 

BW

Zdjęcia (34)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe