Iryda Mielec najlepszą drużyną turnieju w Boguchwale [FOTO]

  • 27.01.2020, 16:00
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Iryda Mielec najlepszą drużyną turnieju w Boguchwale [FOTO] Fot. Sekcja Bokserska MUKS Iryda Mielec Iryda Mielec z pucharem za najlepszą drużynę.
MUKS Iryda Mielec wraca z kolejnym pucharem za najlepszą drużynę. To pierwszy w tym roku - trzeba przyznać, że pięściarze świetnie rozpoczęli nowy sezon bokserskich zmagań.

W zeszłym roku Sekcja Bokserska MUKS Iryda Mielec zdobyła puchar za najlepszą drużynę na turnieju w Dębicy. Pisaliśmy o tym tutaj, przypomnij sobie to wydarzenie:

Tym razem jednak mieleccy pięściarze zawalczyli w Boguchwale. To już piąty turniej bokserski w tym mieście, który rozgrywał się o Puchar Burmistrza Boguchwały. Zawody w podrzeszowskiej miejscowości bardzo często stawiane są na Podkarpaciu za wzór do naśladowania. W tym roku turniej zgromadził ponad setkę pięściarzy, nie tylko z województwa podkarpackiego, ale także innych regionów Polski, a nawet ze Słowacji. Zobacz także:

Najlepiej ze wszystkich klubów wypadła jednak Iryda Mielec. Aż sześciu naszych pięściarzy wygrało swoje pojedynki. Dało to bilans 6:4, gdyż czwórce zawodników tym razem się nie powiodło.

Swoje pojedynki wygrali - Aleksandra Wiciejowska (juniorka), brązowa medalistka z Pucharu Polski, Alan Stanos (kadet), Filip Dusza (kadet), Albert Nawrot (senior, debiutant), Gracjan Bałutowski (kadet) oraz Paweł Róg (senior). Ola Wiciejowska kompletnie zdominowała swoją przeciwniczkę, która przyjechała aż z Łodzi, Alan stoczył ciężką ringową wojnę, która okazała się sukcesem, Filip zdeklasował przeciwnika ze Słowacji, Albert Nawrot wygrał w swoim debiucie ze znacznie bardziej doświadczonym zawodnikiem z Buska-Zdroju. Świetny okazał się także senior Paweł Róg, który nie oszczędził rywala. 

Porażkę ponieśli Kryspin Marzec (kadet), Oliwia Gromny (kadetka) przegrywając nieznacznie 2:1, Oliwia Wiciejowska (kadetka), której jest to pierwsza porażka, a także Adrian Nawrot - w swoim seniorskim debiucie, choć był to pojedynek niezwykle zacięty.

Pięściarzy Irydy w narożnikach wspierali trenerzy Jarosław Nieć oraz Paweł Rżany.

Gratulujemy naszym mieleckim pięściarzom sukcesu na tak prestiżowym turnieju i życzymy powodzenia w nadchodzącym Pucharze Karpat, który będzie mieć miejsce już na początku lutego.

DJ

Zdjęcia (10)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe