Sympatycy PiS w Mielcu na spotkaniu opłatkowym [FOTO]

  • 26.01.2020, 21:05 (aktualizacja 27.01.2020, 09:15)
  • SzB | fot. K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Sympatycy PiS w Mielcu na spotkaniu opłatkowym [FOTO] fot. K. Radoń Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego śpiewania Hymnu Państwowego.
Mieleckie spotkanie Prawa i Sprawiedliwości zebrało około 300 osobową grupę osób. Pojawili się samorządowcy, działacze społeczni a nawet duchowni. Flagowi politycy PiS w Regionie - Władysław Ortyl, Tomasz Poręba, Fryderyk Kapinos, czy Rafał Weber - mówili o tym, co PiS zdołało osiągnąć w regionie w 2019 roku.

Rok 2019 dla działaczy PiS był bardzo ważny bo odbyły się wtedy wybory europejskie i polskie wybory parlamentarne. Tutaj PiS liczy sukcesy. Mielecki europoseł zdobył ogromne ponad 200 tys. poparcie mieszkańców zdobywając ponownie mandat. Z list PiS do sejm,u dostaje się Fryderyk Kapinos, obejmując funkcję posła reprezentującego w sejmie sprawy mieleckie. Sytuacja ma się inaczej jeśli chodzi o wybory samorządowe. PiS nie udało się zdobyć urzędu prezydenta Mielca, a radni PiS przeszli do opozycji, bardzo podoba sytuacja ma się w powiecie mieleckim. Podczas niedzielnego spotkania opłatkowego był czas na składanie sobie życzeń, śpiewanie kolęd i rozmowy o tym, co partia może zrobić dla regionu mieleckiego. 

SzB | fot. K. Radoń

Zdjęcia (32)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe