Dziś wielkie kolędowanie w Mielcu-Rzochowie. Zagra słynna orkiestra

  • 26.01.2020, 12:39 (aktualizacja 26.01.2020, 12:46)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Dziś wielkie kolędowanie w Mielcu-Rzochowie. Zagra słynna orkiestra fot. archiwum ODDobrynin Orkiestra Dęta z Dobrynina.
Dziś koncert noworocznym wykona Orkiestra Dęta Dobrynin. Początek wydarzenia dziś w niedzielę 26 stycznia 2020 roku w Kościele Parafialnym pw. św. Marka Ewangelisty w Mielcu os. Rzochów.

- Serdecznie zapraszamy na Koncert Noworoczny 2020 w wykonaniu Orkiestry Dętej Dobrynin, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj. 26 stycznia 2020 roku o godzinie 17:00 w Kościele pw. św. Marka Ewangelisty w Mielcu – Rzochowie. W repertuarze m.in. kolędy i pastorałki oraz utwory muzyków klasyki światowej. Orkiestrą dyryguje Dariusz Bańka - przekazują organizatorzy. 

SzB

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe