W Mielcu odbędzie się akcja społeczna mówiąca o przemocy seksualnej

  • 25.01.2020, 14:12
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

W Mielcu odbędzie się akcja społeczna mówiąca o przemocy seksualnej fot. MW W 2019 roku impreza przyciągnęła kilkanaście kobiet.
Kobiety w Mielcu po raz kolejny chcą pokazać, że potrafią się zjednoczyć, jeśli chodzi o wspólną, ważną sprawę i chcą razem zatańczyć przed Domem Kultury SCK, protestując tym samym przeciwko przemocy wobec słabszej płci. W tym roku wydarzenie będzie miało miejsce 17 lutego o godz. 16 na Placu Armii Krajowej.

Co rok kobiety tańcem protestują przeciw różnym formom przemocy: ekonomicznej, fizycznej, psychicznej… W tym roku głównym tematem było przyzwolenie na kontakty seksualne.

- Taniec przeciw przemocy nie jest trudny ale jeśli chcesz wcześniej zobaczyć i poćwiczyć układ przyjdź na próbę 7 lutego o godzinie 10.00 do Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Nad choreografią czuwa niezastąpiona Monika Kołodziej. - informują organizatorzy. 

SzB

Zdjęcia (1)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Hehe
Hehe 26.01.2020, 10:14
Chyba by mnie powaliło iść na taką paradę durniów xd
X
X 26.01.2020, 09:34
Niezastąpiona??? A czym się tak zasłużyła? ?

Pozostałe