Radny Powiatowy zatrudniony w Gminie Mielec

  • 25.01.2020, 10:57
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Radny Powiatowy zatrudniony w Gminie Mielec
Wójt Gminy Mielec poszukiwał nowego pracownika. Zorganizowano Konkurs na referenta do spraw gospodarki wodnej, melioracji i ochrony środowiska w Urzędzie Gminy Mielec.

Do konkursu zgłosiła się siódemka osób w tym, radny powiatowy Kacper Głaz. Młody radny obecnie debiutuje w samorządzie lokalnym. Po ostatnich wyborach samorządowych zdobył mandat radnego. W styczniu zdecydował się wziąć udział w konkursie na referenta d.s gospodarki wodnej w Gminie Mielec. Osoba na takim stanowisku będzie musiała znać bardzo dobrze prawo wodne, a także musi znać prawo administracji publicznej. 

SzB

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
cenzi
cenzi 27.01.2020, 13:08
hahaha rzetelny i uczciwy wybór zapewne
trybun
trybun 26.01.2020, 08:06
Wcale nie musi znać prawa wodnego i o administracji publicznej. Wystarczy, że to Kacper Głaz. W myśl zasady: Mam tę pracę i co mi zrobicie? To stanowisko mi się należało. Brawo Korso za informację. Nagana Korso za brak wniosków! Ta informacja to tylko informacja. Nie wnosi niczego w dyskusję publiczną. A może taka propozycja: artykuł o klanach rodzinnych pracujących na dobrze płatnych stanowiskach w samorządzie lokalnym. Czy szanowna redakcja będzie miała odwagę?
kx
kx 26.01.2020, 01:21
Dlaczego nie można dodać komentarza ?
ks
ks 26.01.2020, 01:11
Kolesiostwo ?

Pozostałe