Kto najlepszym sportowcem Mielca 2019 roku? Odpowiedź poznamy już dziś!

  • 24.01.2020, 13:47 (aktualizacja 25.01.2020, 10:28)
  • jz

Podziel się:

Oceń:

Kto najlepszym sportowcem Mielca 2019 roku? Odpowiedź poznamy już dziś! W piątek poznamy laureatów plebiscytu Korso na najlepszego sportowca 2019 roku.
Tylko godziny pozostały do rozpoczęcia Gali Plebiscytu Sportowego Korso. Tym samym już dziś poznamy najlepszego i najpopularniejszego sportowca Mielca ubiegłego roku.

Już w najbliższy piątek o godzinie 19 w Karczmie Polskiej rozpocznie się Finałowa Gala Plebiscytu Sportowiec Roku 2019. Nasza redakcja zna już wyniki, statuetki są w drodze do Mielca, ale sami nagrodzeni sportowcy oraz trenerzy trzymani są w niepewności do końca. Wyniki poznamy na samej Gali!

To była niezwykle emocjonująca i wyrównana walka. Łącznie z etapem nominacji trwała ponad dwa miesiące i przyniosła wiele ciekawych, a niekiedy nawet zaskakujących rozstrzygnięć.

Również obrady Kapituły Plebiscytu były w tym roku wyjątkowo długie i burzliwe, bo naprawdę trudno było wybrać tych najlepszych z najlepszych. Przecież sukcesów w minionym, 2019 roku był naprawdę sporo. 

My wyników oczywiście nie zdradzimy i wszyscy dowiedzą się o nich dopiero podczas Finałowej Gali Plebiscytu Sportowiec Roku 2019 w Karczmie Polskiej. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie uchylili nieco rąbka tajemnicy. Możemy zdradzić na przykład, że zwycięzcą naszego Plebiscytu został przedstawiciel sportów indywidualnych. Z kolei przedstawiciele sportów drużynowych mają trzech nagrodzonych w finałowej "dziesiątce" Plebiscytu. 

jz

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe