Z PODKARPACIA. Afera PBS. Czy będzie 500+ na Podkarpaciu?

  • 24.01.2020, 13:43
  • ms/opr. DJ

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Afera PBS. Czy będzie 500+ na Podkarpaciu? Fot. Archiwum Wojewoda Podkarpacki jest w stałym kontakcie z przedstawicielami podkarpackich samorządów, udzielając wszelkich informacji oraz wsparcia organizacyjnego.
Przymusowa restrukturyzacja PBS spowodowała, że na Podkarpaciu może zabraknąć 500+. Ministerstwo Finansów 23 stycznia, zapewniło jednak, iż jest organ, który ma się zatroszczyć o to, aby w województwie podkarpackim nie zabrakło świadczeń 500+.

O aferze związanej z przymusową restrukturyzacją Podkarpackiego Banku Spółdzielczego pisaliśmy kilkakrotnie:

23 stycznia w tej sprawie wypowiedziało się Ministerstwo Finansów. Padło kilka ważnych deklaracji.

Przede wszystkim resort wyjaśnił, co już w zasadzie wiedzą wszyscy, jaki był cel przymusowej restrukturyzacji. Tzn. "zabezpieczenie przed utratą znaczących środków zgromadzonych w banku przez osoby prywatne, przedsiębiorstwa oraz(...)
   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

ms/opr. DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe