Agata Klara podbiła województwo. Jej praca zyskała duże uznanie

  • 24.01.2020, 13:08

Podziel się:

Oceń:

Agata Klara podbiła województwo. Jej praca zyskała duże uznanie Fot. SP w Ziempniowie. Laureatka Agata Klara odbiera nagrodę z rąk st. sierż. Arkadiusza Polaka
Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie ma kolejnego laureata. Agata Klara na etapie wojewódzkim została doceniona przez jury i zdobyła drugie miejsce.

Uczennica Agata Klara nie spoczęła na laurach po sukcesie w konkursie plastycznym "Bezpieczne wakacje" na szczeblu powiatowym. Jej praca przeszła na kolejny etap - wojewódzki, tj. ostatni szczebel tego konkursu, i tam została wysoko oceniona przez jury w zakresie zastosowanych technik wykonania, wartości artystycznej, jak również przekazu dotyczącego bezpieczeństwa dzieci w czasie wakacji.

Praca Agaty znalazła się na drugim miejscu wśród wielu prac, jakie napłynęły do Rzeszowa ze wszystkich powiatów naszego województwa.

Ponieważ laureatka nie mogła osobiście uczestniczyć w uroczystości rozdania nagród w Rzeszowie, dyplom i supernagrodę dostarczył i wręczył na miejscu w szkole st. sierż. Arkadiusz Polak w styczniu w ostatnim dniu przed feriami. Konkurs został zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe