Nowy posterunek policji w Wadowicach Górnych. Pracować będzie 6 policjantów [FOTO, VIDEO]

  • 24.01.2020, 10:27 (aktualizacja 24.01.2020, 13:14)
  • AŁ, SzB

Podziel się:

Oceń:

Nowy posterunek policji w Wadowicach Górnych. Pracować będzie 6 policjantów [FOTO, VIDEO] fot SzB Teraz w Gminie Wadowice Górne będzie jeszcze bezpieczniej.
W gminie Wadowice Górne będzie jeszcze bezpieczniej, gdyż swoje funkcjonowanie rozpoczął nowy posterunek policji. W nowej siedzibie zatrudnienie znajdzie sześciu policjantów.

Powiatowej Komendzie Policji przybył nowy posterunek na terenie powiatu. Na uroczystość otwarcia nowej siedziby w gminie Wadowice Górne zjechali samorządowcy oraz przedstawiciele wojewódzkich służb mundurowych.

Nowa siedziba Policji w Wadowicach Górnych jest efektem współdziałania z władzami samorządowymi Gminy, a także konsultacji i spotkań z mieszkańcami - powiedział podczas uroczystości otwarcia placówki Henryk Moskwa, komendant Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. - To wymierny przykład uspołeczniania działań policji oraz dbałości o wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa społeczności lokalnych - dodał.

Stanisław Lonczak, Starosta Powiatu Mieleckiego w swoim wystąpieniu ocenił, że ta nowa placówka policji przyczyni się do znaczącego wzrostu bezpieczeństwa.  

- Przybywa kolejny obiekt, który będzie służył poprawie bezpieczeństwa mieszkańców. Mam nadzieję, że nowo otwarty posterunek ułatwi dostęp mieszkańcom do pomocy udzielanej przez policję, jak również ułatwi kontakt z tymi służbami – powiedział.

W odnowionym budynku znajdującym się w centrum Wadowic pracować będzie 6 policjantów.

 

AŁ, SzB

Zdjęcia (38)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe