Kontrowersyjny napis na mieleckiej obwodnicy

  • 23.01.2020, 13:42
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Kontrowersyjny napis na mieleckiej obwodnicy fot. SzB Napis znajduje się na obwodnicy Mielca.
Na mieleckiej obwodnicy w rejonie zjazdu na cmentarz komunalny ktoś napisał na ekranach dźwięko-chłonnych napis cyt. "Kronospan zabija Mielec".

Nie wiadomo, kto napisał te słowa. O sytuacji powiadomiony jest już zarządca drogi, czyli Podkarpacki Zarząd Dróg. Do tematu odnieśli się także przedstawiciele Zakładu Kronospan w Mielcu.

- Rozumiemy, że każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii, ale nie rozumiemy dlaczego do ich wyrażania posuwa się do wandalizmu i niszczy wspólnie mienie? Ten napis, poza tym, że jest kłamstwem, godzi w dobre imię spółki, dyskredytuje ją w oczach opinii publicznej, zarzucając działalność niezgodną z prawem i normami etycznymi. Mamy obowiązek chronić dobre imię zakładu a także pracowników, którzy u nas pracują. Zgłosiliśmy więc do zarządcy drogi wniosek o usunięcie napisu. Ta sytuacja dowodzi tego, o czym od kilku miesięcy mówimy, że w Mielcu potrzebna jest edukacja, szeroka dyskusja na temat jakości powietrza i wspólny plan działania, a nie walka skupiona na jednym zakładzie - czytamy w komunikacie Kronospanu. 

SzB

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Asu
Asu 30.03.2020, 17:22
Ale mowia ze to prawda...
Mati
Mati 25.01.2020, 10:50
Za dużo jeżdżenia samochodami! Jeździjcie sobie, drodzy Mielczanie, wszędzie, gdzie tylko chcecie, swoimi fajnymi furami... Smrodźcie nadal... taaa... trzeba podjechać do Biedry, do Tesco czy do Navigatora, bo nie da rady przejść parę kroków na piechotę!!! Do autobusu nie wsiędę, bo to nie moja liga, taaaa... z plebsem przecie nie będzie jeździł... Róbcie tak wszyscy nadal... nowe osiedla, nowe bloki, nowy smród... dokładajcie tylko do tego, co wyziewa Strefa, w tym Melnox... A ja, jako Mielczanin z urodzenia, tylko już myślę, jak się z tego miasta wyprowadzić... no sorry, taki jest tu klimat....
Józek
Józek 24.01.2020, 22:00
Szukać tego POpapranca i dowalic mandat, odniechce mu się zajmowania pierdołami.
Jam_nie_z_mielca
Jam_nie_z_mielca 24.01.2020, 20:52
Może wypadałoby zmierzyć najpierw ilość syfu, który wypluwają domy jednorodzinne z kominów, np. wieczorem przez Dziubków przejść się nie da. Tu macie problem ludzie
Dario40
Dario40 24.01.2020, 13:48
Iść z Mielca Truciciele. Wszyscy Mielczanie by się pod tym podpisali. Truciciele.
Mielczninka
Mielczninka 24.01.2020, 11:26
Kontrowersyjny?
Hehe lol iksde
Hehe lol iksde 24.01.2020, 18:47
Jakie imię firmy "dobre"?

Pozostałe