W piątek poznamy najlepszych sportowców! Przed nami Gala Mieleckiego Sportu

  • 23.01.2020, 02:23 (aktualizacja 28.01.2020, 15:35)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

W piątek poznamy najlepszych sportowców! Przed nami Gala Mieleckiego Sportu W piątek poznamy laureatów plebiscytu Korso na najlepszego sportowca 2019 roku.
Już w najbliższy piątek o godzinie 19 w Karczmie Polskiej rozpocznie się Finałowa Gala Plebiscytu Sportowiec Roku 2019. Nasza redakcja zna już wyniki, statuetki są w drodze do Mielca, ale sami nagrodzeni sportowcy oraz trenerzy trzymani są w niepewności do końca. Wyniki poznamy na samej Gali!

To była niezwykle emocjonująca i wyrównana walka. Łącznie z etapem nominacji trwała ponad dwa miesiące i przyniosła wiele ciekawych, a niekiedy nawet zaskakujących rozstrzygnięć. Również obrady Kapituły Plebiscytu były w tym roku wyjątkowo długie i burzliwe, bo naprawdę trudno było wybrać tych najlepszych z najlepszych. Przecież sukcesów w minionym, 2019 roku był naprawdę sporo. 

My wyników oczywiście nie zdradzimy i wszyscy dowiedzą się o nich dopiero podczas Finałowej Gali Plebiscytu Sportowiec Roku 2019 w Karczmie Polskiej. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie uchylili nieco rąbka tajemnicy. Możemy zdradzić na przykład, że zwycięzcą naszego Plebiscytu został przedstawiciel sportów indywidualnych. Z kolei przedstawiciele sportów drużynowych mają trzech nagrodzonych w finałowej "dziesiątce" Plebiscytu. 

W tym roku do wspólnej zabawy zaprosiliśmy również przedstawicieli samorządu. Swoją "dziesiątkę" sportowców wytypowali prezydenta Mielca Jacek Wiśniewski, starosta powiatu mieleckiego Stanisław Lonczak oraz poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos. Już w piątek dowiemy się, kto był najbliżej, ale już teraz możemy zdradzić, że jeden z nich był naprawdę bardzo blisko. Co ciekawe, zarówno prezydent, jak i starosta oraz poseł byli wyjątkowo zgodni w jednej kategorii. Według wszystkich Talentem Roku 2019 był Emil Ziobroń z Piłkarskich Nadziei Mielec. Zapraszamy do zapoznania się z przewidywaniami Jacka Wiśniewskiego, Stanisława Lonczaka i Fryderyka Kapinosa. 

Partnerzy Plebiscytu: 

Miasto Mielec

Powiat Mielecki

Firma Dobrowolscy 

Firma AutoPart 

 

PRZEWIDYWANIA WYNIKÓW: 

Prezydent Jacek Wiśniewski: 

1. Dawid Piłat

2. Piotr Urban

3. Dawid Książnicki

4. Kasia Zdziebło

5. Bartosz Nowak

6. Łukasz Leś

7. Rafał Augustyn

8. Bartosz Kaźmierski

9. Piotr Krępa

10. Dominika Mikołajewska

Trener: Lesław Lechociński

Trener wychowawca młodzieży: Tomasz Torba

Talent: Emil Ziobroń

 

Starosta Stanisław Lonczak:

1. Dawid Piłat 

2. Łukasz Leś 

3. Piotr Urban 

4. Bartosz Nowak 

5. Katarzyna Zdziebło 

6. Rafał Augustyn 

7. Dawid Książnicki 

8. Bartosz Kaźmierski 

9. Krystian Kopeć 

10. Wiktoria Raś 

Trener: Lesław Lechociński 

Trener wychowawca młodzieży: Ryszard Jakubowski 

Talent: Emil Ziobroń 

 

Poseł Fryderyk Kapinos:

1. Łukasz Leś

2. Dawid Piłat

3. Katarzyna Zdziebło

4. Piotr Urban

5. Bartosz Nowak

6. Piotr Krępa

7. Wiktoria Malec

8. Łukasz Midura

9. Dawid Książnicki

10. Grzegorz Tomasiewicz

Trener: Lesław Lechociński 

Trener wychowawca młodzieży: Bogusław Wyparło 

Talent: Emil Ziobroń 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe