Lena z Padwi Narodowej w The Voice of Kids 3 [VIDEO]

  • 23.01.2020, 01:58
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Lena z Padwi Narodowej w The Voice of Kids 3 [VIDEO] fot. archiwum GOK Padew Narodowa
Młoda zaledwie 9-letnia Lena Małodzińska z Padwi Narodowej wystąpiła w programie muzycznym TVP The Voice od Kids 3. Reprezentantka powiatu mieleckiego pokonała kilkaset dzieci z castingu i została wybrana do pierwszego etapu programu tzw. przesłuchań w ciemno. Niestety trenerzy tym razem nie wybrali Leny do dalszego etapu, ale już sam występ jest ogromnym wyróżnieniem.

Lena Małodzińska śpiewa od kilku lat. Na swoim koncie ma już szereg nagród i wyróżnień w krajowych konkursach muzycznych. Pomysł na występ w programie The Voice of kids 3 pojawił się na początku roku. Rodzice nie byli przychylni, ale ostatecznie zdecydowali się pojechać ze swoim dzieckiem na casting. Lena uczestnicząc pierwszy raz w castingu dostała się do pierwszego etapu programu. Występ Leny w programie został wyemitowany w ostatnią sobotę 18 stycznia.

Rozmowa z rodzicami

 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe