Młodzież z ZSB przygotowuje się do Debat Oksfordzkich [FOTO]

  • 19.01.2020, 17:47 (aktualizacja 19.01.2020, 18:19)

Podziel się:

Oceń:

Młodzież z ZSB przygotowuje się do Debat Oksfordzkich [FOTO] Fot. ZSB w Mielcu. Młodzież z ZSB będzie debatować w stylu oksfordzkim.
Szesnastu uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu przystąpiło do programu Debat Oksfordzkich. Przygotowują się do rywalizacji drużynowej z przedstawicielami innych szkół.

Dwa razy w miesiącu uczniowie uczestniczą w szkoleniach prowadzonych przez Magdalenę Wajdę, trenerkę z Tarnowskiej Ligi Debatanckiej, która przygotowuje młodzież do konkursu Debat Oksfordzkich. 9 stycznia młodzież udała się do Tarnowa, gdzie obserwowała rywalizację szkół, które już od kilku lat biorą udział w debatach. 
Przedsięwzięcie pt. Tarnowska Liga Debatancka jest wydarzeniem edukacyjnym, związanym ze wzmacnianiem świadomości społecznej, aktywności obywatelskiej i budowaniem nowej kultury wypowiedzi wśród młodzieży ze szkół średnich. W tym celu używane jest narzędzie debatowania w stylu oksfordzkim.
W październiku młodzież z ZSB weźmie udział w rywalizacji drużynowej z innych szkół. Projekt w Zespole Szkół Budowlanych jest realizowany przy współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką Odział Mielec. Koordynatorkami projektu w szkole są nauczycielki Bogumiła Starzyk, Iwona Kopera i Jadwiga Stala –Dudek.

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe