Rozmowy z Korso - Alicja Krogulec

  • 17.01.2020, 13:38
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Rozmowy z Korso - Alicja Krogulec Alicja Krogulec jest kierownikiem schroniska dla bezdomnych w Mielcu. Placówkę prowadzi Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta.
W całym kraju jest kilkanaście tysięcy osób bezdomnych. Problem bezdomności jest bardzo skomplikowany i wiąże się głównie z uzależnieniami. W Mielcu już od kilkunastu lat z bezdomnością walczy Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta, które prowadzi schronisko dla bezdomnych mężczyzn. Ostatnio placówka rozszerzyła swoją działalność o schronisko dla kobiet, noclegownię i ogrzewalnię. Miasto Mielec zrealizowało tę inwestycję dzięki dotacji.

Naszym rozmówcą jest Alicja Krogulec, kierownik schroniska dla bezdomnych w Mielcu.

ZOBACZ VIDEO

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe