Zareagował i wezwał służby ratunkowe, kiedy zobaczył ludzką czaszkę!

  • 14.01.2020, 22:19
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Zareagował i wezwał służby ratunkowe, kiedy zobaczył ludzką czaszkę! Fot. K. Radoń Zdjęcie poglądowe.
Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu oraz policjanci otrzymali informację, że w kanale melioracyjnym zgłaszający zobaczył czaszkę ludzką.

Służby ratownicze niezwłocznie udały się do miejscowości Piątkowiec (gm. Wadowice Górne), gdzie zgłaszający miał widzieć czaszkę ludzką. Po przybyciu na miejsce zgłoszenia, strażacy przeszukali teren, lecz nic nie znaleźli. Zgłoszenie zostało odebrane jako fałszywe. Zdarzenie miało miejsce w piątek (10 stycznia).

Policjanci podczas przeprowadzonej akcji, zbadali  zgłaszającego na zawartość alkoholu i okazało się że mężczyzna jest nietrzeźwy - informuje rzecznik mieleckiej policji Urszula Chmura.
K. Radoń

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Antek
Antek 15.01.2020, 12:29
Nudno na tej wsi, to żeśmy Wieśkowi piwo postawili i wkręcili, że czaszka jakaś :D Przynajmniej się coś działo;D
Gvhd
Gvhd 14.01.2020, 22:49
Śniła mu się ???

Pozostałe